Framsida
Hovudside
STYRET I KJSFL
MEDLEM
JAKTUTVAL
LEIRDUEGRUPPA
ETTERSKSLAGET
Medlemmer
Ettersksavtale 2019
Prvar ettersk 2018
Ettersokshund
Skadeskyting
Ettersk?
Resultater
JEGERPRVEKURS
FISKEUTVAL
BILDEGALLERI
Nyhende
Kontakt oss
Tlf:
93002557
E-post
jarleb@hotmail.no

Resultater ordnire blodsporprvar

Klikk p bilete for full storleik
Dei tre beste ekvipasjane med dommarane. Valen 7/5-2011
 
Klikk p bilete for full storleik
Dei tre beste ekvipasjane. Valen 17/4-2010

Ordinr blodsporprve Valen 7/5-2011 

Resultatliste:

Peter Rud med dachshund LN Amarita's Marcello Dixon 1. premie m/HP Prvens beste hund

Kai Esten Dale med dachshund SN Akki`s Ap Al Sofus 1. premie m/HP Prvens 2. beste hund

Aina Sunde Dahl med Field Spaniel Winterbourne White Lighting 1. premie Prvens 3. beste hund 

 

1. premie:

Elisabet A. Ns med labrador retriever Pusudlehaugen's Aggi-Danila

Ingrid T. Stue med labrador retriever Pusudlehaugen's Ario

Inger Marie Haugland med dachshund LN Anazeidee

Anita Lie med labrador retriever Brvelia's Emma

Anita Lie med norsk elghund svart Svart Hundens Eyda

Oddrun Stenberg med engelsk springer spaniel Kitharas Faithfully Yours 

Jan-Ottar Foss med bayersk viltsporhund Skorgebo's Dino-Desperado

Hilde Nilsen med field spaniel Winterbourne Dream Catcher

Jarle Nordjordet med norsk elghund svart Birk av Hjortahaugen

 

2. premie:

Marian Janet Nossen med engelsk springer spaniel Merjano's Ally McBeal

Guro Ns med labrador retriever Brvelia's Black Beauty

Peter Rud med dachshund LN Nesseskogen's A-Junior

 

3. premie:

Gaute Sekse med norsk elghund svart Frya av Hjortahaugen

Trond Steine med norsk elghund svart Svart Hundens Halne

 

0. premie

Kai Esten Dale med dachshund SN Prestemoens Lukas 

 

Totalt var det 18 ekvipasjar som starta. 17 av ekvipasjane gjennomfrte prven og vart premiert.

12 ekvipasjar fekk 1. premie, 3 av desse fekk HP. 

Dommarar p prven var: Sigbjrn Matre, Harald Risnes, Taisto Erkinharju, Dag Arne Matre og Hkon Guddal.

Ein stor takk til dommarane og til alle sporleggarane.

 


Ordinr blodsporprve Valen 17/4-2010

Resultatliste:

Inger Marie Haugland med dachshund LN Anazeidee 1. premie m/HP Prvens beste hund

Kai Esten Dale med dachshund SN Akki`s Ap Al Sofus 1. premie m/HP prvens 2. beste hund

Aina Sunde Dahl med Field Spaniel Winterbourne White Lighting 1. premie Prvens 3. beste hund

Guro Ns med Labrador Retriever Brvelias Black Beauty 1. premie

Sigbjrn Matre med Welsh Springer Spaniel Tornegrdes Butterfly Blues  1. premie

 
 

Totalt var det 11 ekvipasjer som startet. 5 fekk 1.premie, 1 ekvipasje gjekk til 2. premie og 1 til 3. premie.4 ekvipasjer ble o-premiert.

 
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
14.07.2019
Ettersksavtale for jakta 2019
Skjema for ettersksavtale for jakta 2019 er lagt ut.
Les meir
29.05.2019
Saueaversjonskurs
Det blir avholdt kurs no p forsommeren.
Les meir
27.05.2019
Opningstider leirduebanen 2019

Skytedager... 
Onsdager 17.30-19.30
29.05 
05.06 
12.06
19.06
26.06 
14.08
21.08 
28.08
04.09
11.09
18.09
Les meir
07.04.2019
JEGERPRVEKURS 2019
Trykk her!
Les meir
17.02.2019
KJSFL RSMTE 05.03.19




Det vert halde rsmte tirsdag 05.03.19 kl 1900 i Undarheim gamle skule (ved Sion) p Husnes.
Forslag/saker sendes styret innan 01.03.19 oa-yn@online.no


Les meir
Linker
Dynamiske websider utviklet av: iDrift AS